21 września 2015

Fenomenalny Marek!!!
Można śmiało powiedzieć, że pojawił się talent w bieganiu w naszej gminie. Wygrał 3 zawody z rzędu na dystansie 5km. Tym razem Marek Jaroszuk z Łomaz w chłodzie i wodzie wygrał  trzeci "Bieg po zdrowie" 20 września 2015 roku w Wisznicach. Osiągnął czas 17 minut 28 sekund na przeważającej śliskiej asfaltowej trasie. Od początku Marek trzymał się prowadzącego Pawła Siejko z Międzyrzeca Podlaskiego. Na ostatnim kilometrze wziął sprawy w swoje ręce i przyspieszył. Wielkie gratulacje Marek. Drugie miejsca zajął Paweł Siejko(KB Biała Biega) z czasem 17:55  a trzecie Cezary Haczkur (18:48) z LO Wisznice. Bieg na 7 pozycji ukończył Tomasz Krywczuk ze Studzianki 22:17
W biegu na 400 metrów piątą lokatę uzyskał Przemysław Kalinowski z Burwina a na 1000 metrów 2 miejsce zajął Bartek Kur z Łomaz

a w rywalizacji Nordic Walking 3 lokatę zajął Wiesław Węda ze Studzianki

dla którego było to pierwsze podium w 5 starcie. Gratulacje.Foto Mateusz Jaśkiewicz